Miłość, szczęście, troska, a może wzruszenie – które z tych emocji chcesz zachować w pamięci?

 
Nazywam się Ewa Żylińska i zapraszam Cię w podróż do świata pięknych, rodzinnych obrazów i emocji.

Od 10 lat pracuję jako fotograf, ale odkąd zostałam mamą, poczułam, że nie mam już pracy, a prawdziwą pasję. Nic nie daje mi takiej satysfakcji, jak praca z dziećmi, ich rodzicami i aparatem. Każda z sesji, którą przygotowuję emanuje inną energią. Gdy fotografuję przyszłe mamy, zachwyca mnie ich wewnętrzny blask i pozytywna aura. Staram się też zatrzymać na zdjęciach ich niepowtarzalne piękno i naturalność, która pojawia się na wyjątkowym etapie życia, jakim jest oczekiwanie na dziecko.

W zdjęciach dopiero narodzonych maluszków kocham atmosferę wyciszenia i relaksu, która udziela się wszystkim. Spokojna muzyka, wygodna kanapa, otulające kocyki i ciepło sprawiają, że śpią zarówno dzieci….. jak i ich rodzice. Mam też okazję widzieć jak rodzina się zmienia, gdy odwiedza mnie ponownie podczas sesji rodzinnej i dziecięcej. Na takich spotkaniach nie ma sztywnych reguł. To dzieci są najważniejsze i do nich dopasowuje się rytm naszej pracy. By wywołać prawdziwy uśmiech, musimy się przecież zakumplować. Czasem wystarczy przybić piątkę, a czasem po prostu trzeba pójść razem na spacer.  Dlatego w moim studiu na gości czekają domowe wypieki i przytulna atmosfera. Drzwi do mojej pracowni otwieram też przed miłośnikami zwierząt. Z zamiłowaniem fotografuję rodziny z psami czy przyszłe mamy w otoczeniu majestatycznych koni.

Prywatnie od wielu lat jestem związana z jeździectwem. Kocham gotować i stale poznaję nowe kuchnie świata, jeżdżę na warsztaty kulinarne, a swoim gościom staram się podawać potrawy, które najlepiej trafiają w ich smaki. Najlepiej wyciszam się w moim ogrodzie z kubkiem dobrej kawy i książką. Za to najwięcej energii do działania daje mi czas spędzony z rodziną. Na świecie nie ma przecież nic fajniejszego od uśmiechu i tulenia najbliższych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sesji ze mną i mieć w albumie wyjątkowe zdjęcia rodzinne napisz do mnie lub zajrzyj tutaj

 

 

 

 

 

Zapisz